WEB TASARIM

Günümüz çağında firmaların kurumsal kimliklerini dünya piyasasına yansıttığı web siteleri gerek müşteri potansiyellerinin artmasında gerekse de marka tanınırlığı ve piyasada önemli bir yere sahipliliği bağlamında hiç kuşku yoktur ki büyük bir öneme sahiptir.

Profesyonellik, özgünlük, hayal gücü ve kararlılığa sahip ekipten oluşmuş bir firma tarafından tasarlanarak yazılıma dökülen bir web tasarım diğer reklam amaçlarına göre çok daha fazla etkin bir dönüş sağlayacaktır.

 

Yaşadığımız bu çağda aranan her bilginin kolayca ulaşılabileceği mecranın internet ağı olduğu düşünüldüğünde arayış içinde olan müşterilere ulaşılmasının en kolay ve hızlı yolu en yeni teknoloji ile kodlanmış bir web tasarımdan geçmektedir. Kesinlikle ki web tasarım sahibi firma ve firmalar internet ağına sahip herkese aynı mesafededir. En iyi teknoloji ile kodlandırılmış bir web tasarım sitesi dünyada bir tık ile herkesin ulaşabileceği bir pazarda firmasının tüm ürünlerini sergileyebileceği, kampanyalarını duyurabileceği, kendisini görsel resim ve videolarla tanıtabileceği eşsiz bir reklam aracıdır.

 

 

ARMANİ BİLİŞİM ailesi olarak bir web sitesi tasarımını prensip olarak benimsediğimiz hususlara göre tasarım yapıyoruz.

Öncelikle web sayfasında kullanılan renkler, grafik, ara yüz, site haritası ve programlama dili kullanıcıya uyumlu olacak şekilde hazırlanmalıdır.

Dizayn ettiğimiz web sayfası mutlaka özgün, yenilikçi ve talep eden firmanın kurumsal kimliğine özel olmalıdır. Özgün bir yenilikçilik ile hazırlanmış web tasarım sayfasının bir diğer faydası da arama motorlarında ön sıralarda yer alabilme imkânıdır. Milyonlarca internet kullanıcısının bulunduğu platformda kurumsal kimliğinizi ve ürünlerinizi kurumsal kimliğinize özgü bir web sitesiyle sunmalısınız. İncelendiği takdirde Armani Bilişim referanslarındaki tüm tasarımların özgün ve yenilikçi tasarımlar olduğu görülecektir.

Bir web sayfası sayesinde potansiyel müşteriler ile iyi bir kontak kurulabildiği takdirde satışların reklam ve tanıtımı başarılı olacağı açıktır. Potansiyel müşterilerin sayfalarda menüleri takip ederek dolaşması esnasında karmaşık bir tasarım, açılmayan bir resim, imla hataları olması halinde ilk izlenimi olumlu olmayacaktır. Bu maksatla tasarladığımız web sayfasının kullanıcılara güven vererek kendisini özel hissetmesini sağlamalıdır.

Bu tür olumsuzlukların yaşanmaması için Armani Bilişim tasarladığı sitelerde CSS3 ve HTML5 standartlarını kullanarak web sitelerinin tüm bilgisayarlarda, tabletlerde ve mobil telefonlarda açılabilmesini sağlamaktadır.

Elbette ki internet sayfasının hızı konusundaki en önemli hususlarda bir diğeri de güçlü bir web sunucusuna ve Armani Bilişim’e sahip olmaktır.

 

Son olarak arama motorlarının algoritma mantığını bilerek SEO uyumlu bir  web tasarım dizayn etmek en önemli sebeptir. Çünkü büyük emeklerle hazırlanmış web sayfasının arama motorlarında üst sıralarda yer alabilmesi için gerek şart; özgün, yenilikçi, taklit olmayan ve site içi SEO çalışması yapılmış olmasıdır.

 

 

WEB TASARIM YAPTIRMAK İSTİYORSANIZ 7/24

Aşağıdaki Telefon ve mail adresinizden ulaşabilirsiniz.

Tel: 0850 532 26 90 – 0538 543 65 08

Mail: info@armanibilisim.com - armanibilisim@gmail.com

WEB TASARIM
WEB TASARIM