Tabela

Günümüz ticari dünyasında tabela en çok ticari firmalar tarafından tercih edilerek rekabette en sıralarda yer almanın bir aracı olarak görülmektedir.

 

Tanımdan da anlaşılacağı gibi tabela, kurumların ister ticari olsun, ister kamu hizmeti amaçlı olsun insanların dikkatini çekmek ve belli bilgileri onlara empoze etmek amacıyla kurulmuştur. Tabela özellikle dış mekânda çok zengin kullanım alanları olmasından ve herkesin görebilmesinden dolayı geniş bir yelpazeye sahiptir.

 

Bir tabela, kullanılacak amaca ve mekâna göre istenilen boyutlarlarda, renklerde ve biçimde uygulanabilir.

 

Önceden tek kalıp, el yazmasıyla başlayan tabela sektörü günümüzde ilerleyen teknoloji ve yaratıcı reklam fikirleri sayesinde canlı bir ekonomik alan haline gelmiştir. Bu durum hem tabela firmalarına bir kazanç imkanı sağlamakta, diğer taraftan ise, teknolojiden faydalanılarak hazırlanan tabelalarla firmalar müşterilerini ve kazançlarını artırma şansına sahip olabilmektedir.

 

Bugün tabelasız herhangi bir firma binası görülemeyeceği gibi; çeşitli alanlarda kullanılan ışıklı tabela , totem, bilboard ve led tabela alternatifleri ile bulundukları alanların dışında da daha özgür reklam yapabilmektedirler.

 

Bu bakımdan tabela günümüzde reklam sektörü için önemli bir yerdedir.

Nasıl çalışıyoruz?

 

Keşif

Tabela yaptırmadan önce yapılacak yerin önceden görülmesi, ölçeklendirilmesi ve nasıl bir çalışma istediğinizle ilgili bir plan çıkartılması gerekir.

 

Tasarım

Aldığımız ölçiler ve verdiğiniz donler ile yapılacak işin nasıl görüneceği bilgisayar ortamında hazırlanır. Böylelikle kötü süprizlere maruz kalmazsınız.

 

İmalat

Beğenilen tasarımınız profesyonel imalat ekibi ve geniş, makine parkuru iye en kısa sürede üretilir ve montaja hazır hale getirilir.

 

Montaj

Önceden planlanan sürede montaja gelinir. Tecrübeli montaj ekibimiz tarafından uygulanır ve teslimatı yapılır.

 

Tabela
Tabela