E TİCARET

E-Ticaret Paketlerimiz İle Sanal Mağazanızı Hemen Açın SATIŞA BAŞLAYIN

ETicaret e-ticaret yazılımları ile sanal mağazanızı hızlı bir şekilde kurarak, internet üzerinden satış yapmaya başlayabilirsiniz. Hizmet kapsamında tüm altyapınızın güncelleme ve teknik desteği tarafımızdan karşılanır. Size düşen ürünleri ve detayları ekleyip satışlara başlamak olacaktır.

Armani Bilişim 2005 yılından bu güne eticaret sitesi yazılım sağlayıcısı olarak sektörde faaliyet göstermektedir.

Gelişmiş internet yazılımları uygun fiyatlı e ticaret paketleri ile sanal mağaza açmak isteyen işletmelerin ilk tercihlerinden biri konumundadır. Uzman ekibiyle ve devamlı güncellenen eticaret yazılımı ile eticaret sitesi açmak ETicaretAl ile çok kolay.

Markanıza özel eticaret tasarımı, ödeme entegrasyonu sistemi gibi hizmetleri ile ETICARETAL sektörün öncülerinden biri durumundadır. ETICARETAL eticaret yazılımı tüm bankaların sanal pos altyapılarına da tam uyumluluk sağlamaktadır. IYZICO ve IZIPAY Sistemlerini entegrasyonu yapıyoruz.

Kolay kullanım ve yönetim özelliklerine sahip, SEO uyumlu ve anahtar teslim Eticaret eticaret yazılımı ile siz de e-ticaret dünyasına adım atıp satışlarınızı arttırabilirsiniz.


E-TİCARET YAPTIRMAK İSTİYORSANIZ 7/24
Aşağıdaki Telefon ve mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Tel: 0850 532 26 90 – 0538 543 65 08

Mail: info@armanibilisim.com

Yada Teklif iste Menüsünden yazabilirsiniz TIKLAYINIZ

E TİCARET
E TİCARET